Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Κι άλλες σοκολατες!

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15135

  • kristi
  • Το Άβαταρ του/της kristi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 40
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Χιλια μπραβο και σε εσενα Νινικα!!
Δωσε μας δυναμη γιατι την χρειαζομαστε!Αν μπορεισ περιεγραψε μας μια μερα σου!γενικα τι τρώς!?
τι αποφευγεις !πεσ μας αν μπορεις θα μας βοηθησεις!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15144

  • ninika
  • Το Άβαταρ του/της ninika
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 36
Ναι Χριστινάκι. Πλέον είναι ο τρόπος ζωής μου.. Κι έχεις δίκιο για τα ρούχα, είναι το καλύτερο μέτρο.. Φέτος καταξοδεύτηκα σε καινούρια γκαρνταρόμπα.. Μόνο μερικές μπλούζες μπορώ και φοράω.. Το ευχαριστήθηκα τρελά όμως. Πρώτη μου φορά πήγαινα στα μαγαζιά κι ήξερα πιο νούμερο ψάχνω κι ότι θα το βρω..


Η δύναμη είναι μέσα μας και το αποδείξαμε όταν αποφασίσαμε ν'αλλάξουμε τη ζωή μας και πετάξαμε τα "σκουπίδια" από τη διατροφή μας. Τώρα πλέον τρώω σχεδόν απ'όλα τα επιτρεπόμενα κα δεν περιορίζομαι στο κρέας ή αβγό ή ψάρι με σαλάτα. Τρώω γιαούρτι, ξηρούς καρπούς, ενίοτε λίγο φρούτο, λίγα όσπρια.. Κάνω αρκετές συνταγές από εδώ, χρησιμοποιώ κρέμα γάλακτος και μαγιονέζα στα φαγητά, τρώω αρκετό τυρί αλλά προσέχω λίγο τα αλλαντικά. Κι ο μεγαλύτερός μου κανόνας είναι να μην τρώω μετά τις 7 το βραδινό μου. Μερικές φορές δεν τρώω και καθόλου το βράδυ. Αυτά πάνω κάτω..

Καλή δύναμη κι υπομονή να'χετε κι ο στόχος σας θα επιτευχθεί. Φιλάκια!




Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15154

  • irena 68
  • Το Άβαταρ του/της irena  68
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 400
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
Εβιτα μου να επικεντρωθεις στα θαλασσινα που εχουν κ πρωτεινη να χορταινεις...δοκιμασε να κανεις και τα κρακερς μας και αντι ασπραδι βαλε κατι αλλο.μπορεις να τρως ταχινη...ελιες...παστα ελιας σε κρακερς ατκινς..γαλα σογιας...τα μακαρονια να τα δοκιμασεις ειναι χορταστικα πολυ και μπορει να κανεις πολλα πιατα με λιγη φαντασια.Ο θεος θα σε βοηθησει να βρεις πολλες λυσεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15155

  • evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 111
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Ειρηνη μου σε ευχαριστω παρα πολυ!!
Πιστευω πως θα τα καταφερω. Απλα το σκεφτηκα νωριτερα γιατι ειναι η πρωτη νηστεια που θακανω με αυτη την διατροφη και θελω να ειμαι προετοιμασμενη!!
Τα μακαρονια απο δικη σου εμπειρια θελουν 2 μηνες κα ερθουν..να κατι που δεν ηξερα!!!!
Ευχαριστω πολυ και παλι!!
Καλη μας συνεχεια!!!
Φιλια Εβιτα!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15156

  • irena 68
  • Το Άβαταρ του/της irena  68
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 400
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
Ο γιος μου που παραγγελνει αλλα προιοντα απο την ιδια εταιρεια(αυτος μενει ελλαδα)μεσα σε 2 βδομαδες πηγαιννουν...τι να πω ?ισως στην Κυπρο αργουν αν και αγορασα αλλα πραγματα (οχι φαγωσιμα)απο Αγγλια και ηρθαν στις 10 μερες!!!!!Μην αγχωνεσαι ολα θα παν καλα.....οποτε πεινας να τρως ταχινη κ καρυδια.....η μακατεμια
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15158

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Eβλεπα πριν ενα επεισοδιο της αμερικανικης σειρας how i met your mother(αν τη βλεπει καμια ξερει...) και λεει ενας απο τους πρωταγωνιστες "Πρεπει να κοψω τους υδατανθρακες" αντι να πει πρεπει να χασω κιλα,βαρος,να κανω διαιτα κτλ.Καταλαβα για ακομη μια φορα ποσο διαδεδομενη ειναι η ατνικς εκει.Εδω ειναι λεξη ταμπου μολις την πεις πεφτουν ολοι να σε φανε :evil: !!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα

Syndication