Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Προϊόντα "Atkins" : Friend or Foe?

Απ: Προϊόντα "Atkins" : Friend or Foe? 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #16399

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Πηγαινε στο mall στον αγιο δημητριο πιο κοντα σου πεφτει.Η σταση του μετρο και στα 2 mall ειναι ακριβως απ'εξω.Μεγαλο καρφουρ(οχι μαρινοπουλο) δεν εχεις κοντα σου?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προϊόντα "Atkins" : Friend or Foe? 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #17098

  • loulouka
  • Το Άβαταρ του/της loulouka
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
τι ηθελα και τις πηρα τις ατιμες τις μπαρες της atkins! ημουνα σημερα στο carrfour, με πιασανε τα κουβαρνταλικια μου, λεω ας παρω δυο μπαρες των 2gr net carbs με σοκολατα που μου αρεσουν, ειχα και καιρο να φαω... και υποτιθεται τη μια θα την ετρωγα σημερα και την αλλη θα την επαιρνα αυριο στη δουλεια. εφαγα το μεσημερι την πρωτη και... μολις τσακισα και τη δευτερη, και τις δυο σε μια μερα! μα ποσο γουρουνα πια; και κατα τα αλλα η μερα μου πηγε τοσο καλα! μπορειτε να με μαλωσετε!μη σας πω επιβαλλεται κιολας! :D
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προϊόντα "Atkins" : Friend or Foe? 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #17101

  • Liana
  • Το Άβαταρ του/της Liana
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • είμαι εδώ για να τα καταφέρω,,,
  • Δημοσιεύσεις: 435
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 22
λοιπόν όταν είχα αγοράσει και εγώ μπάρες ATKINS την πρώτη ημέρα που τις είχα στο σπίτι έφαγα μια ολοκληρη μπάρα και μισή απο την δεύτερη. Οταν ξάπλωσα στο κρέβατι μου γεμάτη απο ενοχές και τύψεις αποφάσισα ή εγώ ή αυτές! Το πρωι έκοψα μια μπάρα στην μέση και επετρεπα να φάω μόνο την μισή ανα ημέρα. Έτσι και οικονομία στην τσέπη μου έκανα αλλά και στο βάρος μου. Δεν μπορούσα πραγματικά να αντισταθω αλλά υπερνίκησε η θέληση μου για να χάσω το περιττό βάρος που με κούραζε και με κουράζει τόσα χρόνια.
Είναι δύσκολο το ξέρω. Να σημειώσω οτι απο τότε δεν έχω ξανα αγοράσει μπάρες. Γιατί είμαι επιρρέπης. Φιλάκια και καλή συνέχεια.
Ξεκίνησα 12/12/2011


Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προϊόντα "Atkins" : Friend or Foe? 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #17112

  • loulouka
  • Το Άβαταρ του/της loulouka
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 36
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
κι εγω μη φανταστεις οτι αγοραζω συχνα, κυριως γιατι θεωρω μεγαλη κοροιδια την τιμη τους, παρολο που μου αρεσουν πολυ. ε και μετα το χθεσινο.... θα τις αποφευγω ακομη περισσοτερο, αφου δεν ειμαι ανθρωπος φυσιολογικος αλλα ον κοιλιοδουλο! ευτυχως η ζυγαρια μου σημερα ηταν σταθερη και οχι πιο πανω!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.176 δευτερόλεπτα

Syndication