Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη...

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17780

  • Liana
  • Το Άβαταρ του/της Liana
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • είμαι εδώ για να τα καταφέρω,,,
  • Δημοσιεύσεις: 435
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 22
Σ'ευχαριστώ alalumaki πραγματικά!!! Όχι δεν την έχω χαλάσει ούτε μια μέρα το μόνο που κάνω μερικές φορές είναι να παίρνω περισσότερους υδατάνθρακες από το φυσιολογικό και αυτό επειδή ξεγελιέμαι. Ζάχαρη , πατάτες, άσπρο αλεύρι δεν τα έχω αγγίξει από τον Δεκέμβριο αααααααααα!! Μια φορά έκανα το λάθος η χαζή και ήπια λεμονάδα έψα με κανονική ζάχαρη για 2 εβδομάδες δεν κουνήθηκε καθόλου η ζυγαριά αλλά μπορεί να είναι και τυχαίο τι να πω δεν ξέρω.

Τώρα χάνω αργά αλλά σταθερά!!! Εχω δρόμο μπροστά μου πάντως εχθές μια θεία μου είπε στον άντρα μου οτι έχω γίνει αγνώριστη και πήρα τα πάνω μου!!!
Εσύ πως πας? Αν θυμάμαι καλά είσαι στην συντήρηση ε?
Ξεκίνησα 12/12/2011


Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17785

  • alalumaki
  • Το Άβαταρ του/της alalumaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 160
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
Μπράβο κοριτσάρα... με 23 κιλά λιγότερα πως να μην είσαι αγνώριστη, έχεις πείσμα και επιμονή, μπράβο σου... σε ζηλεύω !!! Οσο για μένα είμαι μάλλον στη συντήρηση του μυαλού μου και όχι των κιλών μου τα οποία ανεβοκατεβαίνουν γιατί εγώ τη χαλάω συνέχεια....και με το παραμικρό, δηλαδή ζυγίζομαι και έχω χάσει μόνο μισό κιλό, ε, θα τη χαλάω, ευκαιρία ψάχνω που λένε... γι' αυτό είπα σε ζηλεύω, για το πείσμα σου... σίγουρα είσαι εδώ για να τα καταφέρεις !!!!!!!!!
making small changes to see big results...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17788

  • Liana
  • Το Άβαταρ του/της Liana
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • είμαι εδώ για να τα καταφέρω,,,
  • Δημοσιεύσεις: 435
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 22
Γιατί alalumaki μου την χαλάς?? Έχεις αρκετά κιλά να χάσεις γιατί αν μίλαμε για 3-4 κιλά μόνο σιγά το πράγμα και εγώ μπορεί να έμπαινα στην διαδικασία να την χάλαγα και να την συνέχιζα πάλι την επόμενη μέρα δεν θα με ενοιαζαν τα 4 κιλά παραπάνω που θα είχα πραγματικά.
Πείσμα μάλιστα τώρα κάτι μου είπες. Ξέρεις πόσες δίαιτες είχα ξεκινήσει προ ΑΤΚΙΝΣ και πόσες φορές απογοητεύτηκα και τις παράταγα? Ενας φαύλος κύκλος πραγματικά.
Ενα βράδυ αφού είχα φάει του σκασμού πραγματικά είπα η ζεις ή πεθαίνεις.... με πόναγαν τα πόδια μου και δεν μπορούσα να περπατήσω , μου έλεγε ο άντρας μου να πάμε μια βόλτα να περπατήσουμε και ντρεπόμουν να του πω οτι δεν μπορώ λόγω των ποδιών μου τώρα όμως κόβω δρόμο..... περπατάω πάρα πολύ και μεγάλες αποστάσεις.
Δεν θέλω απογοητεύσεις κοριτσάκι είμαστε εδώ για να καταφέρουμε!!! Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!! Του χρόνου το καλοκαίρι έχω βάλει στοίχημα με τον εαυτό μου να είμαι αδυνατούλα έστω κανονική , έστω και με 1-2 κιλάκια παραπάνω , την υγεία μου θέλω είναι το μόνο που ζητώ.
Ξεκίνησα 12/12/2011


Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17792

  • alalumaki
  • Το Άβαταρ του/της alalumaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 160
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
Μακάρι να είχα 3-4, αλλά έχω 25 για χάσιμο (τα άλλα 5 τα έχω χάσει)... τώρα θα μου πεις γιατί είμαι εδώ αφού δεν την κάνω σωστά, γιατί αν κάνω κάτι κάποια στιγμή μόνο με αυτόν τον τρόπο διατροφής θα τα καταφέρω... δεν ξανακάνω τις παλιές "ισορροπημένες" δίαιτες....
making small changes to see big results...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17796

  • Liana
  • Το Άβαταρ του/της Liana
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • είμαι εδώ για να τα καταφέρω,,,
  • Δημοσιεύσεις: 435
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 22
alalumaki θα σε μαλώσω ...!! Εγώ στο tickeraki μου έβαλα να χάσω 40 κιλά ..... αλλά μην νομίζεις μετά θα πάω για άλλα 10 που αν τα καταφέρω και χάσω και αυτά θα είμαι στο φυσιολογικό μου βάρος. Σύνολο δηλαδή 50 κιλά, έχω χάσει τα 24 είμαι στα μισά της διαδρομής και δεν απογοητεύομαι (μερικές φορές μπορεί αλλά το ξεπερνάω) και εσύ για 25 κιλά στεναχωριέσαι? Κοίτα και τα χειρότερα βρε.. εμένα.

Ελα να ξεκινήσουμε πιο σταθερά και πιο δυναμικά!! Τέλος οι παρασπονδίες!!!
Ξεκίνησα 12/12/2011


Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ζαχαροπλαστεια fresh-παγωτό χωρίς ζάχαρη... 11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #17797

  • alalumaki
  • Το Άβαταρ του/της alalumaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 160
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
Είσαι πολύ γλυκιά !!!!!!!!! δεν έχω μόνο 25 αλλά ας έχανα και 15... είμαι 93 και ήμουν 98 όταν ξεκίνησα και τα κιλά που ήμουν μια ζωή ήταν 62, άρα έχω και εγώ τον δρόμο μου... αλλά έχω πολλά πισωγυρίσματα, ίσως δεν είμαι σε φάση... ίσως δεν είμαι ποτέ... θα δίξει το παλεύω όσο μπορώ ...........
making small changes to see big results...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.186 δευτερόλεπτα

Syndication