Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Χάπια και Άτκινς

Χάπια και Άτκινς 13 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11575

  • ola-kala
  • Το Άβαταρ του/της ola-kala
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 15
Αλλη μια ερώτηση...μπορει καποιος να μου προτεινει καποια χαπια που κανουν καλο στην διαιτα ατκινς..????????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΑΤΚΙΝΣ 13 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11580

  • roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 1073
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
Οπως ανέφερε και η Marina σε προηγούμενο ποστ, καλο θα ηταν να μπαινουμε και να διαβαζουμε τους ορους του φορουμ. Ενας απο αυτους ειναι, "Μην γραφετε με κεφαλαια"!!
Δεν μας εξηγεις, τι ακριβως χαπια εννοεις; :? ? ?
love your self
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΑΤΚΙΝΣ 13 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11581

  • ola-kala
  • Το Άβαταρ του/της ola-kala
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 15
την επικεφαλιδα εγραψα μονο με κεφαλαια...οκ θα γραφω με μικρα μονο. χαπια για να βοηθησουν στο αδυνατισμα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Χάπια και Άτκινς 13 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11588

  • ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 193
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Από χάπια, εχω δοκιμάσει λιποδιαλύτες (απόμαγαζιά με είδη γυμναστικής, bodybuilding κτλ. Ένα έχω να πω:
ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!. Δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά τελικά ή όχι. Εγώ ποτέ δεν έχασα με αυτά τα χάπια. Ταχυπαλμίες και συχνοουρία ναι είχα, αλλάαπώλεια κιλών όχι. Και την πολύ μεγάλη προσοχή την τονίζω γιατί πολλά από αυτά τα χάπια επηρεάζουν τις ορμόνες και το αποτέσμα δεν μπορείς να το ξέρεις. Εγώ την έπαθα με κάποιο από αυτά, μου προκάλεσε κυστική ακμή, και δεν μπορώ να σας περιγράψω το πόσο έχω εκνευριστεί!!! :evil:
Ακόμα το πρόσωπό μου είναι χάλια και δεν προβλέπεται να βελτιωθεί τώρα σύντομα :cry: :cry: :cry:
Μάλιστα ένα από τα σπυράκια κυστικής ακμής που έβγαλα στο μάγουλο χρειάστηκε να κάνω δυο κορτιζόνες και δυο παρακεντίσεις για να μειωθεί και βέβαια ακόμα δεν έχει φύγει τελείως. Όλο αυτό ξεκίνησε από το καλοκαίρι του 2010 και ακόμα τραβιέμαι!!!

Κατά τη γνώμη, ο καλύτερος τρόπος για να πέσουν τα κιλά και να φτιάξει το σώμα μας είναι άσκηση σωστή διατροφή, όχι υπερβολές, υπομονή και επιμονή. Μαγικά χάπια δεν υπάρχουν (ή τουλάχιστον εγώ δεν τα έχω βρει!).


I did it once, I can do it again ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Χάπια και Άτκινς 13 Χρόνια 2 Μήνες πριν #11593

  • Andrikos
  • Το Άβαταρ του/της Andrikos
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 59
Τα καταστήματα συμπληρωμάτων είναι ναοί παραπληροφόρησης σε τέτοια θέματα. Οι πωλητές εκτελούν χρέη αρχιερέα. Ο καφές με καφεΐνη έχει μια ελαφρά λιπολυτική δράση ή αν κάποιος προτιμά χάπια καφεΐνης (στην Αγγλία υπάρχουν μέχρι και στα σούπερ μάρκετ) - φυσικά αν κάποιος είναι ευαίσθητος στην καφεΐνη κακό του κεφαλιού του αν πιστεύει πως μόνο με αυτόν τον τρόπο γίνεται δουλειά. Χωρίς να θέλω να κρίνω κανέναν για τις επιλογές του, η νοοτροπία "παίρνω χάπια για να αδυνατίσω" δείχνει αποπροσανατολισμό και ημιμάθεια.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα

Syndication