Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15026

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Μ'αυτα που λετε θα με κανετε να ξεπερασω ενα απο τα αηδιαστικα λαχανικα(για μενα)...χαχα!Αν θυμαμαι καλα μια φορα στη ζωη μου εχω φαει κουνουπιδι.Αλλα θα το δοκιμασω ετσι οπως λετε...
Τελευταία διόρθωση: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν από christinaki1989.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15029

  • sasa
  • Το Άβαταρ του/της sasa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 210
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 6
εγω δοκιμασα και το ρυζι -κουνουπιδι.επισης παρα πολυ ωραιο.το εβρασα ελαχιστα και μετα το εβαλα στο μουλτι να γινει ...σαν ρυζι και με λιγο βουτυρακι και αλτοπιπερο ηταν πολυ νοστιμο!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15036

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
ntania έγραψε:
Παιδιά δε ξέρω αν σας ενδιαφέρει, αλλά εδώ www.xtr.gr/athlitiki_diatrofi έχει κάποιες άλλες λύσεις... ειδικά τώρα για το ψωμί έχει 7,2 η φέτα όταν του τοστ έχει 10... προσωπικά προτιμώ του τοστ γιατί δε χρειάζεται να το φτιάξω... :D Τεμπελούλα γαρ..!!

Πηγα πριν και πηρα τα προιοντα που παρηγγειλα.Τωρα εφτιαξα το ψωμι...ωραιο φαινεται και μυρισε ψωμακι!Δε δοκιμασα ακομα.Αυτο που λες για τους 7,2 υδατ. ειναι το φακελακι οχι η μια φετα,αρα ολο το ψωμακι.Αν σκεφτητε οτι τους ιδιους περιπου εχουν δυο σκανδιναβικες φρυγανιες που δεν ειναι και τοσο νοστιμες...μια χαρα!.Ειναι σαν ατομικα ψωμακια.Οριστε και το αποτελεσμα....
Τελευταία διόρθωση: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν από christinaki1989.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15037

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Λοιπον,εφαγα λιγο με φιλαδελφεια απο πανω.Ενα θα σας πω ΤΕΛΕΙΟ.Αν τρωγατε "ασπρο ψωμι" θα σας το θυμησει μολις το φατε.Το κατα ευχαριστηθηκα!Θα ψαξω μηπως γινεται πχ να το παιρνω με το κιλο γιατι ειναι πολυ μικρο ενα φακελακι.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15038

  • evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 111
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Πηγα και εγω σημερα και αγορασα αρκετα προιοντα (πουρε-κρεπες-ψωμακι-παξιμαδακια-γαριδακια-γκοφρετεςκρεμα καραμελε)
ετυχε και ειχε στο μαγαζι αρκετα προιοντα και τα πηρα επιτοπου.
Χριστινακι βλεπω το ψωμακι σαν πιτουλα το εφτιαξες ?
Απεξω δειχνει φωτογραφια μικρο στρογγυλο.
Θα το φτιαξω σ/κ και θα σας ενημερωσω.
Σκεφτομαι με τον πουρε που πηρα να φτιαξω με τυρακι μεσα μαιντανο + αυγο κατοπιν παναρισμα αυγο+παρμεζανα λιγες πατατοκροκετες ...
Αν τα καταφερω εννοειτε θα σας ενημερωσω αμεσως!!!
Τα φακελλακια ειναι μικρα και δεν μου γεμιζουν το ματι για ποσοτητα......αλλα δεν τα πηρα για καθε μερα ...
Ετσι μια μικρη πινελια απο γευσεις οπως ο πουρες πχ για μια φορα στο τοσο !!
Εφοσον ειναι μεσα στην διατροφη μας γιατι οχι?
Φιλακια Εβιτα!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15039

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Ναι ειναι μικρη η ποσοτητα δυστυχως.Αλλα εεε δεν ειναι και για πολυ...αυτο το ψωμακι εχει 7 υδατ.Αλλα σε οσους εχει λειψει το πραγματικο ψωμι θα τρελαθουν.Δεν ειχα μικρη φορμα και το απλωσα στο ταψακι.Αν εχετε μια μικρη στρογγυλη φορμα θα γινει καλυτερο και εξωτερικα.
Τελευταία διόρθωση: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν από christinaki1989.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα

Syndication