Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15040

  • ntania
  • Το Άβαταρ του/της ntania
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 8
Christinaki στο site διαβασα για 7,2 τα 30γρ!! εγώ κατάλαβα έτοιμου ψωμιού... :? εννοεί 30γρ πριν το φτιαξεις? :-? :-?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15041

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Το ιδιο ειναι βρε αφου μονο νερο προσθετεις.Απλως εσυ εγραφες η φετα οτι εχει τοσο αλλα το ψωμακι βγαινει παρα πανω απο μια φετα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15044

  • ntania
  • Το Άβαταρ του/της ntania
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 8
αααααααααααααα......!!!!!!!!!!!!! τωώώώώώώρα κατάλαβααααααααααααα!!!!!! :P :P :P :oops: :oops: :oops: :oops:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15107

  • Lili_
  • Το Άβαταρ του/της Lili_
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 18
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Λοιπόν σήμερα το δοκίμασα κι εγώ.. Χρησιμοποίησα 2 συσκευασίες, το έβαλα σε μικρή μακρόστενη φόρμα μιας χρήσης και μου βγήκε ένα μικρό φρατζολάκι. Εμφανισιακά και από υφή καλά τα πηγαίνει αλλά η γεύση ρε παιδιά...σα να τρως ψημένο ασπράδι αυγού και μάλιστα ανάλατο! Έφαγα το 1/4 με μαγιονέζα, τυράκι και ζαμπονάκι και κατέβηκε αλλά ψιλοαπογοητεύτηκα! Ρουλόψωμο και πάλι ρουλόψωμο που είναι και νοστιμότατο και πολύ οικονομικότερο!

*Χθες δοκίμασα το pudding βανίλια, που ήταν αρκετά καλό, και σήμερα το μεσημέρι θα κάνω και τον πουρέ και θα σας πω εντυπώσεις!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15108

  • christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 837
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Ναι το ψωμακι θελει αλατι!Εγω του ειχα βαλει και σουσαμακι και μου αρεσε πααααρα πολυ!Αλλα μετα απο ωρες ξερενεται!Αυτο που επισης μου αρεσε ηταν τα pancake.Τα μαφινς ηταν χαλια,καθολου γλυκα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #15109

  • Lili_
  • Το Άβαταρ του/της Lili_
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 18
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Έκανα και τον πουρέ! Νοστιμότατος..θυμίζει σχεδόν κανονικό πουρεδάκο πατάτας ! Αλλά δυστυχώς τον έκανα 2 φορές γιατί η πρώτη προσπάθεια απέτυχε και το πέταξα. Στις οδηγίες λέει πως ανακατεύουμε 90ml ζεστό νερό με τη σκόνη και μετά το πετάμε 20-25sec στα μικροκύματα! Το έβαλα λοιπόν και γω 20'' και όταν το έβγαλα, δεν ήταν πια κρεμώδης αλλά μία ενιαία μάζα! Ψήθηκε!! Οπότε το δεύτερο σακούλι το ανακάτεψα με καυτό νερό πολλή ώρα ώστε να διαλυθεί καλά και το έφαγα έτσι.... Έγινε σαν κανονικός πουρές, και μάλλον θα τον ξανααγοράσω!
Τελευταία διόρθωση: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν από Lili_.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ton76
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα

Syndication