Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Hellmann's mini

Hellmann's mini 12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #14272

  • Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 672
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Όλοι έχουμε βρεθεί στην κατάσταση που θέλουμε να πάμε μια επίσκεψη για φαί, δεν θέλουμε να βαρύνουμε τον οικοδεσπότη με έξοδα, αλλά δεν μπορούμε να ρωτάμε αν έχει το ένα και το άλλο μπας και φάμε και μεις τίποτα. Επιτέλους ήρθε η λύση. Μαγιονέζα σε συσκευασία μίνι! Βάρος 100γραμμάρια. Κόστος 0,69.

Να σε προσέχεις, Marina
Τελευταία διόρθωση: 12 Χρόνια 8 Μήνες πριν από Marina.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": irena 68

Απ: Hellmann's mini 12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #14276

  • irena 68
  • Το Άβαταρ του/της irena  68
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 400
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
Βρε παιδια θα σας παρακαλουσα αν ξερετε και στην Θεσσαλονικη υπαρχει κανενα καταστημα με προιοντα lowcorb εκτος απο αυτα του γιωτη να το γραψει.Ερχομαι απο Κυπρο που εδω εχει μονο αυτα του Ατκινς.Σε φορουμ αλλων χωρων εχει τοσα πολλα πραγματα για την διατροφη μας που η αληθεια τα βλεπω και ζηλευω.Παραγγειλα ορισμενα αλλα κοστιζει πολυ η μεταφορα και επειδη θελω ποικιλια βαριεμαι τα ιδια κ τα ιδια και ξερω οτι ετσι θα ειμαι μια ζωη ειπα να ρωτησω εσας.Λεω ισως ειμαι τυχερουλλα χαχα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Hellmann's mini 12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #14278

  • mammajoanna
  • Το Άβαταρ του/της mammajoanna
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 178
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
Καλημερουδια μας, κ καλο υπολοιπο για οσους επιστρεψαμε..
Βρε Ρινακι σ αυτην την ενοτητα -"επωνυμα" - κοιταξες να δεις ποσα προιοντα υπαρχουν αναρτημενα, καταλληλα για τη διατροφη μας; Τοσος δρομος κ κοπος, μην παει χαμενος!! ειναι διαφορα προιοντα, απο διαφορετικες αγορες (σουπερ μαρκετ) κ εταιρειες, με διατροφικους πινακες ωστε να ξερουμε τι κ ποσο τρωμε, κ με τιμες ωστε να μην μας πιανουν κ κοροιδα (μαρκες κ καλα μονο για μας).. αλλωστε μια διατροφη για μια ζωη δεν ειναι να τρως μονο απο συγκεκριμενες εταιρειες (δυστυχως δεν εχουμε ακομα μαγαζια ειδικα για μας, ευτυχως υπαρχει μεγαλη ποικιλια, που μπορουμε να βρουμε παντου)..οπως λεει κ η κουνιαδα μου, κανουμε κ γυμναστικη με τα τοσα διαφορετικα μαγαζια που γυρναμε για να προμηθευτουμε τα ειδη που μας κανουν..δεν ειναι το πιο βολικο, αλλα ολα ειναι θεμα συνηθειας -εγω κανονιζω τα ψωνια μου ετσι ωστε να παω για τα περισσοτερα σ ενα, που βρισκω κ οσα μπορω περισσοτερα για μας κ μεσα στη βδομαδα,ισως, περναω απο κει που εχει καποια που δεν μπορω να βρω αλλου..εξαλλου, σε τετοιους καιρους, η ερευνα αγορας επιβαλλεται!!
Καλη μας συνεχεια..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Hellmann's mini 12 Χρόνια 8 Μήνες πριν #14279

  • irena 68
  • Το Άβαταρ του/της irena  68
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 400
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 14
Ευχαριστω πολυ φιλη μου.Ειπα μηπως και τα βρησκω καπου μαζεμενα γιατι δεν εχω και αυτοκινητο εκει.Και εγω ετσι κανω εδω σε οτι βρισκω.Ισως να θελει περισσοτερο ψαξιμο μας μπερδευουν και οι ετικεττες με τα διατροφικα στοιχεια πολλες φορες ασε...που θα παει ομως θα τα βρω.Προς το παρων επιμενω σε αυτα που ειμαι σιγουρη μηπως και την παθω.Και παλι σε ευχαριστω πολυ....καλη συνεχειααααααααααα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.052 δευτερόλεπτα

Syndication